Jaký je doporučený režim po absolvování thajské masáže?

Jakmile absolvujete svoji thajskou masáž, doporučujeme vašemu tělu dopřát odpočinek, ideálně ve vaně nebo vířivce – a to v rozmezí 10 až 20 minut. Vaše tělo se bude postupně regenerovat a uvolňovat. Důležité je také doplnit pitný režim díky kterému se z těla dostávají toxiny.

Můžu jít na masáž, když se necítím dobře?

Záleží na tom, jak se cítíte. Pokud se jedná o fyzickou nevolnost nebo nemoc, doporučujeme masáž odložit do doby, než vám bude lépe.

V případě spíše psychické nevolnosti však naopak absolvování masáže doporučujeme, pomůže vám se uvolnit a načerpat tolik důležité psychické síly.

Bolí thajská masáž?

Existuje mnoho mýtů týkajících se bolestí v případě thajských masáží. Nemusíte se ničeho bát. Vaše první zkušenost s masáží může být sice trochu nepříjemná (zejména pokud se člověk o své tělo dostatečně nestará). Špatné držení těla, nedostatek pohybu, ale také “sedavá” zaměstnání mohou vést ke na ztuhlosti svalů. Jejich náprava může být doprovázena mírnou bolestí v průběhu masáže.

Můžu jít na masáž v těhotenství?

Do třetího měsíce těhotenství si můžete užít thajské masáže tak, jak jste na ně zvyklé. Od dalších měsíců je již důležité si zvolit tzv. “těhotenskou masáž”, která je upravena tak, aby byla prospěšná pro nastávající maminku i dítě. Tato masáž napomáhá k uvolnění svalů, zlepšení kvality spánku nebo zlepšení oběhu krve, který je pro miminko velmi důležitý (zejména pro dodávání tolik potřebných živin).