There are a lot of places calling themselves thai massage parlors in Prague but this place is real. Upon entrance you will see all the certificates of all the massage therapists that work here. The room is quiet clean and has a nice ambience. The massage was exceptional and also cheaper than some other parlors in the tourist area. Can't recommend enough.

Angela W

Wasn’t sure what to expect from a Thai massage place in Prague but was pleasantly surprised. I got a prenatal massage (being 7 months pregnant) and my husband got a traditional oil massage. We both enjoyed it very much.  We got a couples room. The ladies are Thai hence the authenticity ;-) for having been to Thailand several times...we know what to compare to!

Authentic Thai massage

I vacationed with a group of friends to Prague this summer and one of the best parts of our trip there was getting Thai massages at the end of each day at Nam Jai especially after a long day of walking and touring the city. The prices are absolutely reasonable and the massage therapists are super friendly and really know their stuff. It is located conveniently just steps away from Old Town. I would highly recommend this place to anyone visiting Prague

Amazing Massage in Prague

Located on the first floor, the Nam Jai thai massage place is welcoming, the staff are super friendly. I had a 60 minute foot massage and it was excellent, very authentic and a reasonable price. I would highly recommend this place!

Relaxing

Nebyla jsem si jistá, co očekávat od thajské masáže v Praze, ale byla jsem příjemně překvapena. Měla jsem prenatální masáž (byla jsem 7 měsíců těhotná) a můj manžel měl tradiční olejovou masáž. Obě jsme si to užili, měli jsme pokoj pro páry.

Autentická thajská masáž

Nachází se v prvním patře, masážní místo Nam Jai thai je vítáno, personál je super přátelský. Měla jsem 60 minutovou masáž nohou a byla to vynikající, velmi autentická a přiměřená cena. Velmi doporučuji toto místo!

Relaxační!

Dovoluji si letos v létě s pražskou skupinou přátel a jedna z nejlepších částí našeho výletu byla na konci každého dne v Nam Jai thajské masáže, zvláště po dlouhém dni pěšky a turné po městě. Ceny jsou naprosto přiměřené a masážní terapeuti jsou super přátelští a opravdu vědí své věci. Je situován jen pár kroků od Starého Města. Velmi doporučuji toto místo všem návštěvníkům Prahy

Úžasná masáž v Praze

Duis et tellus imperdiet, lacinia risus id, tincidunt ipsum. Integer euismod elit vel nibh commodo, at consequat nisl rhoncus. Aliquam tempor lorem odio, non aliquam nunc egestas in. Proin rutrum justo ac lorem pellentesque pretium.

Steven Rashford
Programmer