CZENRU


Thajská aroma olejová masáž - (celého těla)

NamJai - thajská aroma olejová masáž v Praze

Vyberte si jednu z našich 5 kombinací, která Vám vyhovuje nejlépe a nechte se rozmazlovat našimi ověřenými, čistě přírodními oleji. Tyto čistě přírodní produkty neobsahují minerální oleje ani syntetické konzervanty. Jednotlivé kombinace základních olejů s aroma olejovou terapií jsou vybrány tak, aby uspokojily právě Vaše specifické požadavky.

Naše olejové kombinace:

  1. Relax: Slunečnice + Levandule Zásobárna vitamínu E, silné detoxikační a čistící účinky, velmi účinné pro odstranění stresu, napětí a strachu, posílení nervů a zlepšení nálady.
  2. Detox: Slunečnice + Grep Zásobárna vitamínu E, silné detoxikační a čistící účinky, podpora činnosti lymfatického systému, celková očista těla od odpadních látek a zlepšení jeho prokrvení.
  3. Happy Skin: Meruňka + Mandarinka Vysoký obsah vitamínu A a C. Obnovení rovnováhy a pružnosti suché, jemné a citlivé pokožky, odstranění přebytečného napětí, podpora dobrého spánku a zlepšení trávení. Vhodné pro všechny, jejichž pokožka je vystavena nadměrnému slunění, pro starší osoby a pro těhotné.
  4. Bye - Bye Orange Peel: Hrozny + Pomeranč Ošetření bohaté na antioxidanty a důležité enzymy, výrazné zlepšení celulitidy, ochrana pokožky před předčasným stárnutím, regenerace pokožky. Zdroj dobré nálady, účinný bojovník proti depresím a slabosti.
  5. Energy: Slunečnice + Eukalyptus + Lemongrass Zásobárna vitamínu E pro pokožku. Silné detoxikační a čistící účinky, povzbuzující a osvěžující účinky, okysličení organismu a rozjasnění pokožky. Zlepšení koncentrace.

Délka: 60 / 90 / 120 minut

Cena: 949 / 1299 / 1549 Kč