O masáži

Tento druh masáže nabízí kombinaci různých aroma olejů, v naší nabídce můžete vybírat z pěti druhů, které navozují zejména pocit klidu a naprostého uvolnění.

Jedná se o jemné masáže a jejich základním úkolem je zbavit tělo stresu a dostat jej do stavu naprostého uvolnění.

Relaxovat můžete díky 100% přírodním aromaterapeutický olejům a jejich jemnému vmasírování do vaší pokožky. Vybírat můžete z různých časových rozsahů, od 60 do 120 minut.

Vyberte si jednu z našich 5 kombinací, která Vám vyhovuje nejlépe a nechte se rozmazlovat našimi ověřenými, čistě přírodními oleji.

Tyto čistě přírodní produkty neobsahují minerální oleje ani syntetické konzervanty. Jednotlivé kombinace základních olejů s aroma olejovou terapií jsou vybrány tak, aby uspokojily právě Vaše specifické požadavky.

Naše olejové kombinace

 1. Relax: Slunečnice + Levandule
  Zásobárna vitamínu E, silné detoxikační a čistící účinky, velmi účinné pro odstranění stresu, napětí a strachu, posílení nervů a zlepšení nálady.
 2. Detox: Slunečnice + Grep
  Zásobárna vitamínu E, silné detoxikační a čistící účinky, podpora činnosti lymfatického systému, celková očista těla od odpadních látek a zlepšení jeho prokrvení.
 3. Happy Skin: Meruňka + Mandarinka
  Vysoký obsah vitamínu A a C. Obnovení rovnováhy a pružnosti suché, jemné a citlivé pokožky, odstranění přebytečného napětí, podpora dobrého spánku a zlepšení trávení. Vhodné pro všechny, jejichž pokožka je vystavena nadměrnému slunění, pro starší osoby a pro těhotné.
 4. Bye – Bye Orange Peel: Hrozny + Pomeranč
  Ošetření bohaté na antioxidanty a důležité enzymy, výrazné zlepšení celulitidy, ochrana pokožky před předčasným stárnutím, regenerace pokožky. Zdroj dobré nálady, účinný bojovník proti depresím a slabosti.
 5. Energy: Slunečnice + Eukalyptus + Lemongrass Zásobárna vitamínu E pro pokožku. Silné detoxikační a čistící účinky, povzbuzující a osvěžující účinky, okysličení organismu a rozjasnění pokožky. Zlepšení koncentrace.

Rezervace masáže

60 minut

1049

90 minut

1449

120 minut

1749

Skupinové slevy

2 osoby » 15% sleva
3 osoby » 20% sleva
4 nebo více osob » 25% sleva